Srpski teniser Novak Đoković otkrio je stanje svog tela posle meča sa Flavijom Kobolijem.
Novak Đoković zakazao je novi „rendez-vous“ sa Janikom Sinerom u polufinalu Vimbldona.
Nakon što je posle preokreta uspeo da savlada njegovog zemljaka iz Italije, Flavija Kobolija u četiri seta – 3:1 (6:7, 6:2, 7:5, 6:4)!
Gledali smo meč koji nije bio baš tipičan kada je Novak u pitanju, pošto smo imali dosta serija „toplo-hladno“ u čemu mu je uostalom pomogao i sam Italijan.
Gledali smo velike serije gemova na obe strane, što je dodavalo utisak drame.
Ono što je zabrinulo sve navijače, bilo Novakovo proklizavanje na meč lopti.
Izgledalo je dosta nezgodno, ali je uspeo da odigra još dva poena i završi posao.

„Sve se brzo desilo…
Proklizao sam i sve sam osećao, taj neki mišić me je mučio u četvrtom setu.
Zatezao me je i na meč lopti se desio maler.
Ali sam uspeo da izdržim dva naredna poena, što je sjajno.
Nije ni prvi ni poslednji put da sam proklizao, ali jeste ove godine, što je iznenađujuće jer sam ja igrač koji voli da kliza po travi.
U večernjim satima je vlaga veća, klizavije je i veće mogućnosti su da se nešto desi.
U narednih 24-48 sati ćemo videti koja je ozbiljnost svega ovoga pa ćemo se prema tome ponašati“, rekao je Đoković srpskim novinarima na Vimbldonu.
OSTALE VESTI:https://sportske-vesti.rs/andrej-djuric-otisao-u-malme


