Svetislav Pešič više nije selektor reprezentacije Srbije, ekskluzivno javlja „Sportklub“.
Ništa nije nagoveštavalo rastanak legendarnog stručnjaka sa nacionalnim timom, a ovog leta Pešić je Srbiji doneo bronzu na Olimpijskim igrama u Parizu.
Prethodno su „orlovi“ sa Piroćancem na čelu stigli i do svetskog srebra u Manili.
Razlozi ovakve odluke još uvek nisu poznati.



