Čima Moneke se još jednom oglasio i definitivno stavio tačku na glasine o njegovom dolasku u Partizan.
Košarkaš Baskonije Čima Moneke se ponovo oglasio na društvenim mrežama. Ovoga puta je na svom nalogu na mreži „X“ i definitivno poručio da ostaje u Baskoniji.
„Zaista ne znam ko izmišlja sve ove glasine, ali počinju da umaraju. Ja sam igrač Baskonije i zaista sam uzbuđen zbog ove sezone. Juče sam razgovarao sa trenerom Lasom i mislim da imamo šansu da uradimo nešto posebno“, jasan je bio Moneke.


