Mnogo su Brazilci očekivali od svog nacionalnog tima na nedavno završenom Mundijalu, ali su „karioke“ ispale u četvrtfinalu od Hrvatske posle izvođenja penala.
Tite je nakon meča i zvanično napustio Brazil, a juče mu se dogodila prava neprijatnost.
Naime, iskusni stručnjak opljačkan je na ulicama Rija, lopov mu je uzeo ogrlicu, na sreću ozbiljnijih posledica nije bilo.
I kao da to nije bilo dovoljno lopovu, te je Titeu uputio kritike zbog nastupa Brazila u Kataru.
Fudbal je u Brazilu više od igre, čak i kada se pljačka…


