Mario Hezonja sezonu nastavlja u Real Madridu, kako je konačno i sam potvrdio na svom X nalogu.
„Kao što svi znate, nakon moje poslednje utakmice u sezoni postao sam slobodan igrač i slobodan sam da odlučim gde želim da igram narednih godina. Ni sa kim do sada nisam sklopio nikakav ugovor, a kao što rekoh, uvek ćete to čuti od mene!“, napisao je Hrvat, pa dodao:
„Real Madrid je verovao u mene kada mnogi nisu, brinuo se za mene i moju porodicu od prvog dana kada sam stigao i učinio da se osećamo kao kod kuće. Jedina namera mi je bila da ostanem i sa zadovoljstvom vam mogu saopštiti da ću još dugo nastaviti svoj put u MOJOJ KUĆI, MOM REAL MADRIDU“, jasan je bio košarkaš.
Današnja ponuda: Srbija mora da sačuva šanse za plasman, Dancima se ne piše dobro!


