Do promene vlasništva došlo je jer dosadašnja struktura na čelu milanskog tima nije vratila pozajmicu od 368.000.000 e, objavio je Fabricio Romano.
Ta pozajmica, koja je dogovorena posle pandemije koronavirusa bila je u planu da se vrati u naredne tri godine.
Kako se to nije desilo, američki fond je preuzeo većinski deo akcija i sada se vodi kao vlasnik na čelu novog šampiona Italije.


