Najbolji argentinski fudbaler i sada već bivši igrač Barselone Lionel Mesi, održaće konferenciju za medije u nedelju tačno u podne!
Danas je iz Katalonije stigla informacija da će kapiten održati svoju oproštajnu konferenciju već sutra, nakon čega se očekuje da otputuje u Pariz na potpis ugovora sa Pari Sen Žermenom, nakon sinoćnjeg saznanja da će potpisati za PSŽ.
Mesi je do poslednjeg trenutka želeo i verovao da će ostati u svojoj Barseloni, ali je loša finansijska situacija sprečila klub da ga registruje, što pokazuje da je klub u jako lošoj situaciji.
Ono što bi zaista za kraj bilo pošteno i dostojanstveno, jeste da Mesi otkrije apsolutno sve. Jer, sigurno je da je Đoan Laporta sve upakovao, očigledno je da nije otkrio baš sve i da nije smeo da potpiše krivicu ili barem deo nje zbog najsramnijeg poteza u istoriji kluba.
Zamislite samo da vam najbolji igrač u istoriji kluba odlazi besplatno, a da želi da ostane i da je pristao na sve moguće uslove da bi to ostvario. Da ima 50% manju platu, da potpiše do 2026. kako bi amortizovao zarade, ali nije vredelo…
Mesi je želeo da ostane, njegova porodica još više, u Barseloni je 21 godinu, a sada ima 34. Sutra će plakati i Mesi i svi navijači Barselone zajedno, a i svi pravi ljubitelji fudbala.
Ne propustite…



