Košarkaš Virtusa, Devonte Kakok, povredio se na utakmici protiv Partizana u “Štark areni”. On je zadobio povredu kolena, a nakon kraćih testova, utvrđeno je da je povreda ipak teže prirode. Njega sada čeka duža pauza i na parketu bi se mogao naći tek nakon par meseci, prenosi košarkaški portal “Basketnjuz”.
Naime, on se povredio na meču protiv Partizana i u prvi mah nije delovalo da je u pitanju nešto ozbiljnija povreda, međutim nakon medicinskih pregleda utvrđeno je da ga čeka višemesečna pauza.
Ovo je novi peh za klub iz Bolonje, budući da su oni još početkom decembra ostali bez Džordana Mikija koji je povredio butni mišić na meču protiv Makabija.
Virtus trenutno zauzima drugu poziciju u Evroligi, odmah iza Real Madrida, a njihov skor ove sezone je 12-5.
Klub iz Bolonje će 3. januara dočekati Bajern iz Minhena.
Tomislav Karadžić o mogućem povratku u Partizan: “Ja sam uvek prisutan”



