Fudbaleri Radničkog iz Niša odoleli su Voždovcu na krovu tržnog centra u Beogradu.
Domaći tim imao je inicijativu tokom čitavog susreta, veliki broj prilika i čak 17 šuteva ga golu Nišlija, ali je Radnički zahvaljujući golmanu Draganu Ristiću ipak uspeo da izvuče remi i ostane neporažen četvrtu utakmicu u nizu – 1:1 (1:1).
Imao je Voždovac terensku inicijativu, tri velike prilike u prvom poluvremenu. Čak devet šuteva iz šesnaesterca Radničkog, ali je šest interevencija Ristića bilo dovoljno da Nišlije prežive teško gostovanje u Beogradu.
Voždovac je tako ostao bez pobede i u četvrtom meču u nizu, neračunajući trijumf u Kupu protiv Dinama iz Pančeva (5:0), a prvu narednu šansu da upiše tri boda, imaće protiv Radničkog u Kragujevcu narednog vikenda.
Do vođstva na utakmici prvi su stigli Beograđani u 32. minutu preko Borisava Burmaza, da bi Nišlije izjednačile u finišu prvog poluvremena golom Save Petrova, koji je, ispostaviće se, postavio i konačan rezultat.








