Košarkaška reprezentacija Srbije igraće u četvrtfinalu Mundobasketa protiv Litvanije.
„Orlovi“ su zauzeli drugo mesto u grupi I, gotovo svi su videli Sjedinjene Američke Države na vrhu J sa kojom smo se ukrštali, ali je Litvanija senzacionalno savladala Amerikance i ostvarila nam želju da u četvrtfinalu izbegnemo SAD.
Srbija će protiv Litvanije igrati u utorak od 10.40 po našem vremenu.
Nije ovo još uvek zvanično, ali Amerikanci imaju „pravo“ izbora termina svojih utakmica na Mundobasketu, a oni uvek biraju drugi termin. Tako će njihova utakmica protiv Italije biti na programu takođe u utorak, ali od 14. 40 sati po srpskom vremenu.


