Fudbalski klub OFK Beograd vratio se prošle sezone u Super ligu Srbije, ali utakmice u eliti nije igrao na svom „Omladinskom stadionu“ na Karaburmi.
Zbog rekonstrukcije stadiona u Beogradu „romantičari“ kao domaćini svoje utakmice igraju na „Kraljevici“ u Zaječaru, ali ne još dugo.
Rekonstrukcija „Omladinskog stadiona“ je završena, a OFK Beograd će utakmicu 24. kola Super lige 21. ili 22. februara protiv Železničara iz Pančeva igrati na njemu.

To znači da će i navijačka grupa „romantičara“, popularna „Plava unija“ ponovo biti na tribinama, jer prethodno nije želela da za svoj klub navija van kultnog stadiona.
OSTALE VESTI:https://sportske-vesti.rs/partizan-ima-ozbiljne-probleme-zbog-povreda



