Košarkaši Denver Nagetsa u noći između nedelje i ponedeljka dočekuju ekipu Minesote u odlučujućoj sedmoj utakmici. Izabranici Majka Melouna će to i zvanično učiniti uz pomoć važnog saigrača Džamala Mareja.
Podsetimo, Marej je povredu doživeo još u toku šeste utakmice, kada je napustio parket, a postojala je ozbiljna bojaznost, da li će Kanađanin uopšte zaigrati u sedmom meču.
Ipak, Meloun je večeras potvrdio informaciju da je Marej sada dobro, te da je spreman za odlučujuću majstoricu između Denvera i Minesote.
BONUS DOBRODOŠLICE - BRZA REGISTRACIJA
„Oseća se dobro, mogao je da odradi sve vežbe na treningu“, kazao je Majk.
Meč između ova dva kluba u plej-ofu NBA lige, na programu je u noći između nedelje i ponedeljka od 2.00 po srednjeevropskom vremenu.
BONUS DOBRODOŠLICE - BRZA REGISTRACIJA
Trenutni rezultat u seriji je 3-3, a upravo će ova utakmica odlučivati pobednika, kao i to ko će se naći u polufinalu.




