Dvostruka šampionka Petra Kvitova izgubila je od Eme Navaro sa 6:3 6:1 u prvom kolu Vimbldona.
Ali i pored toga, Čehinja je bila zvezda posle ovog meča, jer se oprostila od Vimbldona i namerava da više vremena porodici, pošto je 35-godišnjakinja jedna od aktivnih mama WTA tura.
„Čestitke Emi.
BONUS DOBRODOŠLICE - BRZA REGISTRACIJA
Žao mi je što nismo mogle da igramo malo duže.
Na ovom mestu su najlepše uspomene koje sam mogla da poželim.
BONUS DOBRODOŠLICE - BRZA REGISTRACIJA
Drago mi je da sam još jednom mogla da igram na ovom posebnom mestu„, rekla je Kvitova.

„Nikada nisam sanjala da ću osvojiti Vimbldon, a osvojila sam ga dva puta….
BONUS DOBRODOŠLICE - BRZA REGISTRACIJA

Nedostajaće mi Vimbldon, nedostajaće mi tenis.
Ali, spremna sam za sledeće poglavlje u životu. Sigurno ću se vratiti ovde kao član kluba„, zaključila je Čehinja.
Vimbldon je osvajala 2011. i 2014. a samo od tenisa zaradila je preko 37 miliona dolara.
OSTALE VESTI:https://sportske-vesti.rs/vratio-se-centar-iz-turske-u-zvezdu





