Italijanski fudbaler i igrač Juventusa Federiko Kijeza odustvovaće sa terena sedam meseci nakon operacije ligamenta levog kolena, potvrdio je klub.
„Federiko Kijeza podvrgnut je danas operaciji prednjeg ukrštenog ligamenta levog kolena„, objavio je klub na zvaničnom sajtu.
Kijeza je povredu doživeo 9. januara na meču protiv Rome. Već sledećeg dana ljudi iz kluba su bili svesni da je za Kijezu sezona završena.
Kapiten Juventusa Đorđo Kijelini okarakterisao je odsustvo Kijeze kao „težak udarac za ceo italijanski fudbal“.
Podršku Kijezi pružio je i selektor Italije Roberto Manćini preko svog Tviter naloga: „Povrede su deo karijere igrača. Ono što čini razliku je volja da ustanete. Čekamo te Federiko“.
We're waiting for you, Fede! ❤️
— JuventusFC 🇬🇧🇺🇸 (@juventusfcen) January 23, 2022
ITALIJANI TVRDE DA JE GOTOVO: Vlahović odabrao klub u kojem nastavlja karijeru!








