Fudbaler Bajerna Hari Kejn izjavio je da je presrećan načinon na koji je započeo svoj boravak na Alijanc areni nakon što je u meču petog kola Bundeslige postigao het-trik u ubedljivoj pobedi šampiona nad Bohumom rezultatom 7:0.
Bavarci su poveli već na startu meča, kada je pogodak postigao Erik-Maksim Čupo-Moting. Kejn se u strelce upisao u 12, 54. i 88. minutu, golove su dali još Matijs De Liht, Liroj Sane i Matis Tel. Kapiten reprezentacije Engleske je zabeležio i dve asistencije, upravo Saneu i Telu.
„Veoma smo dobro startovali u sezoni. I protiv Bohuma smo blistali, ceo tim je bio fantastičan. Bili smo potpuno usresređeni. Utakmice sa ekipama koje su pri dnu tabele mogu biti veoma naporne, ali smo se mi postarali da ne bude tako – u meč protiv Bajerna morate ući potpuno fokusirani. Uzbuđen sam, uživam u svakom trenutku“, izjavio je bivši fudbaler Totenhema.
BONUS DOBRODOŠLICE - BRZA REGISTRACIJA
Kejn se upisao u istoriju Bajerna, pošto je postao prvi igrač u istoriji kluba sa sedam pogodaka na prvih pet mečeva u Bundesligi. Jedino je Erling Holand na početku svog boravka u Borusiji iz Dortmunda bio efikasniji – Norvežanin je na startu sezone 2020/21. čak osam puta matirao protivničke golmane na prvih pet ligaških mečeva.
Izabranici Tomasa Tuhela trenutno zauzimaju čelnu poziciju na tabeli sa 13 bodova iz pet mečeva, ali Bajer iz Leverkuzena ima priliku da se vrati na prvo mesto ukoliko trijumfuje protiv Hajdenhajma – taj susret na programu je u nedelju od 15.30, uz direktan prenos na kanalu Nova Sport.
BONUS DOBRODOŠLICE - BRZA REGISTRACIJA
BONUS DOBRODOŠLICE - BRZA REGISTRACIJA





