Fudbalski klub Partizan će narednu evropsku bitku započeti bez publike na svom stadionu, odlučila je UEFA.
Crno-beli su kažnjeni od strane UEFA zbog diskriminatorskog ponašanja navijača protiv Nordsjelanda.
Žalili su se crno-beli, a danas se Evropska kuća fudbala oglasila saopštenjem gde je navela da je odbijena žalba ekipe iz Humske 1.
Kazna se ne odnosi na decu do 14 godina, pa će na neki način tribine biti ispunjene.
Prvobitna odluka je doneta 28. septembra, ali žalba nije urodila plodom.
Takođe, klub je kažnjen i uslovno ukoliko ponovi isti incident u naredne dve godine.
BOMBA: De Hea se vraća u Premijer ligu, šta će reći navijači Junajteda!?


