Košarkaši Crvene zvezde pobedili su Baskoniju u drugom kolu Evrolige, a košarkaš crveno-belih Nikola Kalinić istakao je da je uprkos trijumfu, bilo grešaka u kod beogradske ekipe.
„Nismo igrali sjajno, ali izmislili smo pobedu“, počeo je Kalinić, pa dodao:
„Malo smo usporili, počeli smo da čuvamo rezultat, a toga ne sme da bude u košarci. Tu smo pogrešili, ali na kraju pobeda je najbitnija“.
Govorio je o svojoj ulozi u timu.
„Tu sam uvek da kažem nešto pametno u svlačionici. Mislim da imam dosta iskustva, prošao sam puno velikih trenera da mogu nešto i da prenesem na igrače, ako hoće da me slušaju. Tu sam kao treći ili četvrti trener posle Janisa, pomoćnika, Tea“ rekao je Kalinić.
U narednom kolu Evrolige Zvezda igra protiv Fenerbahčea u Istanbulu.


