Na stadionu Partizana održana je rođendanska proslava Jugoslovenskog sportskog društva Partizan, a na svečanosti povodom navršenih 78 leta velike crno-bele porodice dodeljene su godišnje nagrade pojedincima i kolektivima. One najvrednije, za najbolju sportistkinju i sportistu u protekloj godini, dodeljene su strelkinji Andrei Arsović i rvaču Hetagu Cabolov.
Najuspešnije ekipe su Veslački klub Partizan u ženskoj i Košarkaški klub Partizan u muškoj konkurenciji. U juniorskoj konkurenciji, ponovo je Veslački klub osvojio priznanje u ženskoj konkurenciji, dok je najbolja juniorska muška ekipa bila Teniski klub Partizan.
“Prošle godine smo imali u Hajatu zajedničku proslavu sa gostima i pre dve nedelje smo odlučili da okupimo samo naše ljude, odnosno, našu porodicu, a zašto? Zato što mi treba da se pripremimo, jer za dve godine nam dolazi 80 godina JSD ,Partizan. Jubilarnih 80 godina ćemo proslaviti na Kalemegdanu i svi zajedno sa klubovima ćemo učestvovati. Nosilac ovog projekta će biti JSD Partizan. Mi smo, već, našli sponzore i idemo ka tome da naredne dve godine pravimo monografiju koja će biti izdata za osamdeseti rođendan. Tako da ćemo, i sledeće godine, slaviti u krugu porodice, a one tamo godine ćemo napraviti veliku proslavu”, objasnio je predsednik JSD Partizan i prvi čovek košarkaške sekcije Ostoja Mijailović.
Sve utakmice drugog kola Evrolige i Evrokupa počeće minutom ćitanja!



