Legendarni NBA košarkaš Kevin Garnet prokomentarisao je Ol-star utakmicu o kojoj je imao razne kritike.
Po njemu izgubila se draž ove utakmice koju su razni kritikovali i rekli da se igrači nisu dovoljno trudili na ovom meču.
To je smetalo i Kevinu Garnetu koji se podsetio na vreme kad je on bio član ove utakmice i to zajedno sa Majkl Džordanom.
„Čoveče, ovo je s**nje šta smo videli na ovom Ol-star meču… ima tu pitanja da se postavi? Nikada neću zaboraviti kada je Majkl Džordan na Ol-staru u Čikagu rekao celoj ekipi istočne konferencije da igraju ozbiljno ili da sede na klupi„, rekao je Garnet.
Man, real shyt we just want to see a REAL All-Star game… is that too much to ask? 🤷🏾♂️ Never forget MJ was in the Chicago locker room telling the entire Eastern Conference to lock in or sit the f*ck down. I miss the old NBA All-Star. 💯https://t.co/0I5hKmMWsD pic.twitter.com/rpM80likNS
— Kevin Garnett (@KevinGarnett5KG) February 24, 2024
MIJAILOVIĆ: Niko od nas nije srećan sa onim što smo do sada postigli!


