Vaterpolo reprezentacija Srbije saznala je danas imena protivnika na predstojećim Olimpijskim igrama u Parizu.
Srbija je svoje protivnike dobila u grupi B, a rivali našoj reprezentaciji biće: Mađarska, Španija, Japan, Francuska i Australija, odlučeno je današnjim žrebom.
Kada je reč o prvoj grupi na OI, odnosno grupi A, tamo se nalaze: Hrvatska, Italija, Rumunija, Grčka, SAD i Crna Gora.
Podsetimo, naša reprezentacija brani duplo olimpijsko zlato, budući da se „kitila“ zlatom u Tokiju, a pre toga i u Riju.


