Evroliga je objavila najnovije kazne na zvaničnom sajtu
Odluka koja će izazvati pažnju u Srbiji tiče se Zvezde koja je kažnjena zbog uverdljivih skandiranja na meču Panatinaikosa, između ostalog i vređanja Aleksandra Vučića.
U saopštenju lige stoji sledeće:
“Crvena zvezda iz Beograda kažnjena je novčanom kaznom od 7.000 evra zbog uvredljivog skandiranja njenih navijača tokom utakmice Crvena zvezda Beograd – Panatinaikos, u skladu sa članom 29.2.f) Disciplinskog pravilnika Evrolige.

Olimpijakos iz Pireja kažnjen je novčanom kaznom od 6.000 evra zbog uvredljivog skandiranja njegovih navijača tokom utakmice Olimpijakos – Partizan , u skladu sa članom 29.2.f) Disciplinskog pravilnika Evrolige.”
OSTALE VESTI:https://sportske-vesti.rs/fss-spremio-petogodisnji-ugovor-za-paunovica


