Najbolje rangirana srpska teniserka Olga Danilović zadržala je 68. mesto na najnovijoj WTA listi sa 957 bodova.
Drugorangirana srpska teniserka Lola Radivojević je napredovala za jednu poziciju i od danas se nalazi na 145. mestu na listi najboljih igračica sveta sa 517 poena.
Nina Stojanović je zadržala 188. poziciju na WTA listi sa 383 boda.
BONUS DOBRODOŠLICE - BRZA REGISTRACIJA
Dok je Teodora Kostović i dalje 190. teniserka sveta sa 382 poena.
Beloruskinja Arina Sabalenka je prva teniserka sveta sa 10.870 bodova. Beloruskinja završava sezonu na prvom mestu na listi najboljih teniserki sveta.
BONUS DOBRODOŠLICE - BRZA REGISTRACIJA

Poljakinja Iga Švjontek je zadržala drugo mesto sa 8.395 poena.
Potom slede Amerikanke Koko Gof i Amanda Anisimova. Gof je sakupila 6.763 bodova, a Anisimova 6.287.
BONUS DOBRODOŠLICE - BRZA REGISTRACIJA

Teniserka iz Kazahstanka Elena Ribakina napredovala je na peto mesto, pošto je pre dva dana osvojila titulu na završnom WTA turniru sezone u Rijadu.
Dok je Amerikanka Džesika Pegula pala na šestu poziciju.
U top 10 najboljih teniserki sveta nalaze se još Amerikanka Medison Kiz, Italijanka Jasmin Paolini i Ruskinje Mira Andrejeva i Ekaterina Aleksandrova.
OSTALE VESTI:https://sportske-vesti.rs/zena-i-muskarac-povredjeni-posle-tuce-na-utakmici-u-vranju










