Vratio se OFK Beograd u najviši rang srpskog fudbala, a ponovo ćemo gledati Sima Krunića u Superligi Srbije.
Ovaj fudbalski stručnjak je odbijao ponude i na kraju je seo na klupu OFK Beograda još dok je igrao u trećoj ligi.
Ispričao je i zanimljivu priču, jer je 2019. godine bio kandidat za klupu Crvene zvezde!
„Vodio sam OFK Beograd ranije kada smo se borili za opstanak u drugoj ligi i izborili, a 2019. godine sam bio i pod lupom Crvene zvezde kada sam bio u Čukaričkom. Zamislite, pre četiri godine sam bio kandidat za trenera Zvezde, a onda sam odlučio da idem u treću ligu. Ipak, zbog prijatelja koji su bili u klubu sam odlučio da probam da pomognem klubu i na kraju je ispalo dobro za sve nas“, rekao je Krunić, preneo je „Mondo“.
Ovaj fudbalski stručnjak je imao velikih uspona i padova tokom karijere.
„Trenerski put je gore – dole, gore – dole. Nije bilo lako spustiti se u treću ligu, ali zbog ljudi koji su došli u klub otišao sam i to je bila prijateljska varijanta, kao i kada sam došao u FK Željezničar. Tada je bila kriza u Želji, nisam gledao novac, nije ga ni bilo, čisto preživljavanje. Nije sve u novcu i karijeri, imaš klubova gde se lepo osećaš, to nema cenu. Kroz karijeru sam gledao dobar odnos, da budem gde se lepo osećam“, rekao je Krunić.
Inače, osvojio je Kup Srbije sa Jagodinom 2013. godine.
Bivši fudbaler Crvene zvezde het-trikom vodi ekipu ka tituli!



