Košarkaši Mege savladali su ekipu Splita sa 92:78 u hali „Dejan Milojević“, u meču 25. kola regionalne ABA lige.
Najefikasniji u redovima Mege bili su Nikola Đurišić, koji je ubacio čak 31 poen, pratili su ga Miljenović sa 20 poena uz osam skokova, a Jelavić je dodao 12 poena u večerašnjoj pobedi Mege.
Kod gostiju, u ekipi Splita, istakli su se Derk Fanderburk sa 25 ubačenih poena, Toni Perković je dodao 14, a Šruter 11 poena.
Mega se ovim trijumfom izjednačila sa ekipom Cedevite Olimpije na četvrtoj poziciji i sada izabranici Marka Baraća imaju skor od 15-10. Dok se ekipa Splita nalazi još uvek u plej-of zoni sa skorom 11-14.
U narednom kolu, Mega će gostovati u Laktašima ekipi Igoke, dok će Split na megdan Crvenoj zvezdi.


