Tag "Lajpcig"

Liga šampiona: Kiks PSŽ-a, Liverpul slavio posle preokreta, Rodrigo presudio Interu! (VIDEO)

Dvadeset i tri gola smo videli na večerašnjih 6 mečeva Lige šampiona. Jedan od derbija prvog kola Lige šampiona igran je u Milanu na stadionu

Bajernov “poker” golova u mrežu Lajpciga! (VIDEO)

U derbiju četvrtog kola nemačke Bundeslige, fudbaleri Bajerna ubedljivo su savladali Lajpcig u gostima rezultatom 4:1. Fudbaleri šampiona Nemačke su stigli do vođstva već nakon

Portugalski golgeter u Lajpcigu!

Jedan od najboljih napadača Bundeslige, Andre Silva pojačao je ekipu Red Bul Lajpciga. Silva je prošle sezone nastupao za Ajntraht iz Frankfurta u čijem je

Lajpcig dovodi reprezentativca Portugala!

Kako prenosi nemački Bild, Andre Silva je na pragu prelaska u redove Red Bul Lajpciga.  Sve je navodno već dogovoreno, a Ajntrahtu će na ime obeštećenja pripasti 23.000.000

Borusija osvojila kup Nemačke! (VIDEO)

Fudbaleri Borusije iz Dortmudna osvojili su Kup Nemačke pošto su savladali RB Lajpcig sa 4:1 (3:0). Dortmund je poveo već u 5. minutu meča Sančo je

Dortmund slavio u derbiju. Bajern i zvanično šampion Bundeslige (VIDEO)

Utakmica na Alijanc areni imaće slavljenički karakter, jer je pre svog današnjeg meča Bajern promovisan u šampiona, a u tome su im pomogli “milioneri” pobedom

Zvanično: Lajpcig ekspresno pronašao novog trenera!

Lajpcig nije dugo čekao na dolazak novog trenera, nakon što je Nagelsman postao novi trener Bajern Minhena. Džesi Marš će postati novi trener Lajpciga, a

Nema revanša na “Enfildu”. Liverpul i Lajpcig ponovo u Budimpešti!

Iako su se navijači i igrači Liverpula nadali da bi revanš meč Lige šampiona mogao da se odigra na “Enfildu”, tako ipak neće biti. Liverpul

Het-trik Mbapea za potop Barselone! Liverpul završio posao za pet minuta! (VIDEO)

Fudbaleri Pari Sen Žermena u prvom meču osmine finala Lige šampiona, kao gosti savladali su Barselonu sa 4:1 (1:1), a revanš se igra 10. marta

Rojs tragičar Dortmunda. Lajpcig takođe kiksnuo

U pet mečeva u 16. kolu Bundeslige, viđeno je svega osam golova i to na tri meča, dva su završena bez golova, što je skroz