Tag "Evropsko prvenstvo"

Kovač: Igramo za grb, za nas i to je najvažnije.

2 dana ranije

Slobodan Kovač, selektor muške odbojkaške reprezentacije Srbije, bio je zadovoljan posle pobede protiv Holandije 3:0 i plasmana u polufinale Evropskog prvenstva u Poljskoj. „Igrali smo

Odbojkaši Srbije rutinski do polufinala Evropskog prvenstva!

Odbojkaška reprezentacija Srbije rutinski se plasirala u polufinale Evropskog prvenstva pošto je u četvrtfinalu u Gdanjsku nadigrala selekciju Holandije sa maksimalnih 3:0 (25:23, 25:20, 27:25).

Basketaši u finalu Evropskog prvenstva!

4 dana ranije

Basketaši Srbije savladali su selekciju Rusije u polufinalu Evropskog prvenstva sa 18:13. Naši momci sa ovom pobedom uspeli su da se plasiraju u finale i

Evropsko srebro za odbojkašice Srbije!

2 sedmice ranije

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije poražena je u finalu Evropskog prvenstva od selekcije Italije sa 3:1. Srbija je dobro otvorila meč i uspela da osvoji prvi

Odbojkašice Srbije u finalu Evropskog prvenstva!

U neverovatnom meču koji je trajao 2 sata i 20 minuta, izabranice Zorana Terzića savladale su Tursku rezultatom 3:1. Sve što vrhunska odbojka može da ponudi viđeno je

Odbojkašice Srbije u polufinalu Evropskog prvenstva!

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije uspela je da se plasira u polufinale Evropskog prvenstva. Naše devojke su uspele posle preokreta da savladaju selekciju Francuske rezultatom 3:1.

Nova ubedljiva pobeda odbojkašica Srbije!

3 sedmice ranije

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije došla je do pobede od 3:0 u setovima nad selekcijom Azerbejdžana (25:17, 25:20, 25:19). Odlično su naše odbojkašice otvorile meč, pošto su odmah u

Treća pobeda odbojkašica Srbije!

4 sedmice ranije

Odbojkašice Srbije zabeležile su treću maksimalnu pobedu na Evropskom prvenstvu. Dvostruke uzastopne šampionke su u trećem kolu savladale Belgiju 3:0 (25:21, 25:21, 25:21). Znale su

Evropsko prvenstvo: Srbija ubedljiva na startu!

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije odlično je startovala Evropsko prvenstvo, pošto je savladala Bosnu i Hercegovinu sa maksimalnih 3:0. Po setovima je bilo 25:11, 25:18 i

Srpske košarkašice su prvakinje Evrope!

3 meseca ranije

Ženska košarkaška reprezentacija Srbije postala je po drugi put u istoriji šampion Evrope! One su pobedom u finalu nad selekcijom Francuske rezultatom 63:54 ponovile uspeh