Tag "Premijer liga"

Čelsi bolji u derbiju Londona! (VIDEO)

6 sati ranije

Fudbaleri Čelsija slavili su u nedelju, u meču petog kola Premijer lige, na gostovanju Totenhemu i pobedu upisali rezultatom 3:0. Odlično prvo poluvreme odigrala su

Junajted slavio posle drame, Brajton nadigrao Lester! (VIDEO)

8 sati ranije

U dva popodnevna meča petog kola Premijer lige u nedelju Mančester junajted je savladao u finišu meča golom Džesija Lingarda protiv Vest Hema, a Brajton

Vila za devet minuta srušila Everton! (VIDEO)

1 dan ranije

Fudbaleri Aston Vile pobedili su Everton sa 3:0 (0:0) u poslednjem meču subotnjeg programa 5. kola Premijer lige. U prvom poluvremenu nismo videli puno šansi,

Klop: ,,Ovo su mečevi koje morate da pobedite“

Menadžer Liverpula Jirgen Klop kaže da je njegov tim na izuzetno težak način izvojevao pobedu protiv Kristal Palasa, uprkos tome što je krajnji rezultat bio

Pobede Arsenala i Liverpula, Siti kiksnuo! (VIDEO)

Odigrano je još četiri utakmica petog kola Premijer lige. Liverpul, Arsenal i Votford su zabeležili pobede, Siti i Sautempton odigrali 0:0. Dozirao je Jirgen Klop,

Brentford odneo tri boda sa Molinea! (VIDEO)

Fudbaleri Brentforda savladali su u gostima Vulverhempton sa 2:0 u okviru petog kola engleske Premijer lige. Borio se Vulverhempton, ali nije to ekipa koje su

Pogledajte Ronaldovu kuću iz snova u Mančesteru!

3 dana ranije

Iako živi u Mančesteru nešto manje od mesec dana, Krstijano Ronaldo je odlučio da promeni lokaciju stanovanja. Britanski mediji pišu da je Ronaldo izabrao vilu od

Solskjer: Očekujem najbolje od Lingarda ove sezone

Menadžer Mančester Junajteda Ole Gunar Solšer rekao je da ima velika očekivanja od povratnika Džesija Lingarda i da ovo neće biti njegova poslednja sezona u

Eliot operisan, povratak na teren do kraja sezone!

5 dana ranije

Mladi fudbaler Liverpula Harvi Eliot operisao je zglob leve noge u toku današnjeg dana i započeće proces oporavka. Tešku povredu je doživeo talentovani fudbaler Liverpula.

Liverpul rutinski slavio protiv Lidsa! (VIDEO)

1 sedmica ranije

Fudbaleri Liverpula su došli do ubedljive pobede (0:3) nad ekipom Lidsa u okviru četvrtog kola engleske Premijer lige. Prednost gostima doneo je Mohamed Salah sjajnim golom u 20. minutu, ali se