Tag "Bundesliga"

Rastaju se Bajern i defanzivac!

Nemački defanzivac Niklas Šule na leto napušta Bajern kao slobodan igrač, pošto nije prihvatio ponudu za produžetak ugovora. Bavarci su ponudili Šuleu povećanje plate sa

Ubedljiva pobeda Bajerna nad Hertom! (VIDEO)

Fudbaleri Bajerna zadržali su šest bodova prednosti na prvom mestu Bundeslige, pobedom nad Hertom u Berlinu rezultatom 4:1 (2:0). Bavarci su igrali, reklo bi se,

Lajpcig rutinski protiv Volfsburga! (VIDEO)

Fudbaleri Lajpciga savladali su u nedelju na svom terenu Volfsburg i pobedu upisali rezultatom 2:0. Nije bilo golova u prvom poluvremenu duela 20. kola Bundeslige,

Dortmund bez Halanda jedno vreme!

Fudbaler Borusije iz Dortmunda Erling Holand povredio se tokom meča sa Hofenhajmom, a još nije poznato kolika je težina povrede. Borusija je pobedila Hofenhajm sa

Bundesliga: Milioneri slavili protiv Hofenhajma, Leverkuzen ubedljiv, poraz Menhengladbaha! (VIDEO)

Pobeda Dortmunda na gostovanju Hofenhajmu, “petarda” Leverkuzena u meču sa Augsburgom i poraz Menhegladbaha obeležili su popodnevni program u Bundesligi. “Milioneri” su već u 6.

Trampa Milionera i Crvenih Đavola?!

Nakon nuspešnog privikavanja i jako malo igre Doni Van de Bek bi mogao da se preseli u Nemačku, u suprotnom smeru bi Erling Haland?! Kako

Bundesliga: Poker Bavaraca protiv Kelna! (VIDEO)

Lider Bundeslige do nogu je potukao “jarčeve”, a Robert Levandovski postigao je het-trik, pa Bavarci sada ponovo imaju šest bodova više od “milionera”. Golovima u

Bajern produžava ugovor sa fudbalerom i on postaje jedan od najplaćenijih!

Dosta se pisalo o tome kako bi Kingsli Koman mogao da napusti Bajern iz Minhena. Ipak, kako prenosi ugledni list “L’Ekip” on će produžiti ugovor

Borusija na šokantan način odnela ceo plen iz Frankfurta!(VIDEO)

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda posle velikog preokreta su slavili u Frankfurtu nad Ajntrahtom 3:2 u utakmici 18. kola nemačke Bundeslige. Ajntraht je bio blizu da

Bundesliga: Lajpcig ubedljiv protiv Majnca, Leverkuzen remizirao sa Berlinom! (VIDEO)

Fudbaleri Lajpciga savladali su Majnc 4:1, u meču 18. kola nemačke Bundeslige. Domaći su odlično započeli drugi deo sezone, sa nadom da će uspeti na

OPERACIJA HALAND: 300 miliona evra za sjajnog napadača!

Pariz Sen Žermen je ušao u trku za potpis Erlinga Halanda, a novac je njima najmanji problem. Nemački “Bild” je otkrio da Parižani spremaju astronomske

ŠOK: Poraz Bajerna na startu Nove godine! (VIDEO)

Fudbaleri Borusije Menhengladbah pobedili su u gostima minhenski Bajern sa 2:1, u 18. kolu nemačke Bundeslige. Poveo je Bajern golom Roberta Levandovskog u 18. minutu,

Levandovski: ,,Svaki fudbaler ima život i van terena”

Jedan od najboljih napadača na svetu, Robert Levandovski, protivi se novonastaloj Fifinoj ideji o održavanju Svetskog prvenstva na svake dve godine. “Imamo mnogo utakmica tokom

BOMBA: Slavni klub iz Bundeslige želi Luku Jovića!

Borusija iz Dortmunda želi da u zimskom prelaznom roku angažuje srpskog reprezentativca Luku Jovića, prenose španski mediji. Кako se navodi, Luka Jović bi prvo došao

Frajburg pobedio Leverkuzen! (VIDEO)

U derbiju 17. kola Bundeslige Frajburg je na domaćem teranu savladao Bajer leverkuzen, rezultat je bio 2-1. Put do mreže gostiju u 33. minutu našao

Herta posle preokreta nadigrala Dortmund! (VIDEO)

Fudbaleri Herte priredili su iznenađenje u 17. kolu Bundeslige, pošto su savladali Borusiju iz Dortmunda 3:2. Radovala se ekipa iz Berlina već u 16. minutu,

Bundesliga: Ajntraht slavio protiv Majnca, podela bodova na Prezero Areni, poraz Lajpciga na domaćem terenu! (VIDEO)

Fudbaleri Ajntrahta savladali su Majnc rezultatom 1:0, u meču 17. kola Bundeslige. Ekipa, za koju nastupa Filip Kostić, slavila je sedmi put na poslednjih osam

Bajern pregazio Volfsburg! (VIDEO)

Fudbaleri Bajerna pobedili su ekipu Volfsburga sa 4:0 u 17. kolu nemačke Bundeslige. Bavarci su poveli već u sedmom minutu. Liroj Sane je izveo prekid,

Da li ovaj potez Halanda znači da je rastanak sa Borusijom blizu?

Budućnost Erlinga Halanda će da bude jedna od velikih “sapunica” u narednom prelaznom roku, a norveški napadač je podstakao glasine o mogućem odlasku u januaru,

Bundesliga: Milioneri ubedljivi protiv Grojte firta! (Video)

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda pobedili su ekipu Grojte firta u 16. kolu Bundeslige Nemačke, rezultat je bio veliki 3-0. Najveći junak Milionera je opet Erling