Tag "FK Partizan"

Pobeda Partizana na krilima stranaca!

4 sata ranije

Fudbaleri Partizana savladali su Anortozis Famagustu u Nikoziji rezultatom 2:0 u prvom kolu grupe B Lige konferencija. Prvim golom Kvinsija Meniga otkako

Poluvreme: Partizan vodi, Menig strelac!

5 sati ranije

Posle prvih 45 minuta meča između Anortozisa i Partizana u Nikoziji, „crno-beli“ vode sa 1:0. Završeno je prvo poluvreme u

Sastav Partizana: Menig na terenu od prvog minuta!

8 sati ranije

Fudbaleri Anortozisa dočekuju od 21 čas srpskog aktuelnog vicešampiona Partizan na startu

Ovo je sastav Partizana za start u Ligi konferencija!

19 sati ranije

Prva utakmica je svakako jedna od najbitnijih u grupnoj fazi svakog evropskog

Odlučeno ko će deliti pravdu na 165. „večitom derbiju“!

1 dan ranije

Sudijska komisija Fudbalskog saveza Srbije poverila je Novaku Simoviću pištaljku u 165.

STANOJEVIĆ: Moraćemo nekoliko igrača da rotiramo, imamo mečeve na tri dana!

2 dana ranije

Ekspedicija Partizana krenula je na Kipar gde ih u četvrtak od 21

Fudbaleri Partizana krenuli na Kipar. Među putnicima nema tri imena!

Partizan kreće u grupnoj fazi Lige konferencija, novonastalog takmičenja i biće jedni

Da li Partizan može da dovede još jednu „bombu“ i povratnika u svoje redove?

3 dana ranije

Dobar je posao napravio Partizan tokom letnjeg prelaznog roka, navijači su se primirili,

Evo ko će prenositi Crvenu zvezdu i Partizan u četvrtak!

Crvena zvezda i Partizan u četvrtak startuju sa obavezama u grupnim fazama takmičenja Lige Evrope, odnosno Lige konferencija. Crveno-beli će

Kvinsi Menig o svom debiju u dresu Partizana!

5 dana ranije

Novi fudbaler Partizana Kvinsi Menig debitovao je u crno-belom dresu protiv Radničkog iz Kragujevca u važnoj pobedi od 3:1 pred