Tag "Liga konferencija"

STANOJEVIĆ: Čeka nas najteži period do sada. Za sada imamo kapaciteta da izdržimo taj ritam!

Trener Partizana Aleksandar Stanojević, saopštio je danas da za utakmicu protiv Trajala u Kupu Srbije ne može da računa na nekoliko igrača. On je istakao

MITROVIĆ: Partizan igra najbolji fudbal u ligi!

Napadač reprezentacije Srbije Aleksandar Mitrović govorio je danas na konferenciji za medije uoči reprezentativnih obaveza i o situaciji u domaćem fudbalu. On je istakao da

ŠTOPER PARTIZANA PREZADOVOLJAN: Neverovatan osećaj!

Partizan je u drugom kolu Lige konferencija savladao Floru rezultatom 2:0 i sada se crno-beli nalaze nadomak plasmana u nokaut fazu, pošto iz dva meča

Partizan rutinski do druge pobede u Ligi konferencija! (VIDEO)

Fudbaleri Partizana savladali su ekipu Flore sa 2:0 u drugom kolu grupe B Lige konferencija. Partizan je do vođstva stigao u 19. minutu. Izbacio je Natho dijagonalom Rikarda Gomeša. Igrao

Poluvreme: Partizan vodi, Marković dvostruki strelac! (VIDEO)

Posle prvih 45 minuta u Humskoj, Partizan vodi sa 2:0 protiv Estonske Flore u drugom kolu grupne faze Lige konferencija. Partizan je do vođstva stigao

Sastav Partizana: Stanojević promešao odbranu!

Fudbaleri Partizana večeras dočekuju estonsku Floru u utakmici drugog kola Lige konferencija. Crno-beli su na startu takmičenja savladali Anortozis na Kipru i žele da novom pobedom naprave veliki korak prema

VEČITI U EVROPI: Evo gde možete gledati Partizan i Zvezdu večeras!

Fudbalski četvrtak je pred nama, a on je rezervisan za duele Partizana i Crvene zvezde u Evropi. Nakon Lige šampiona, na programu je Liga Evrope

Konferencija Stanojevića pred Floru. Nekada kao igrač, sada kao trener! (VIDEO)

Posle 22 duge godine, ekipa Flore ponovo dolazi u Beograd i na stadion partizana, a povodom te utakmice izjavu je dao trener crno-belih Aleksandar Stanojević.

MENIG: Otkako sam došao, samo slušam derbi, derbi, derbi! (VIDEO)

Kvinsi Menig je već počeo da se isplaćuje Partizanu. Sinoć je odigrao tek drugi meč od dolaska među crno-bele, a prvi put je bio u

STANOJEVIĆ: Zabrinuo nas je Rikardo Gomeš! (VIDEO)

Trener Partizana Aleksandar Stanojević bio je zadovoljan nakon ostvarene važne pobede na Kipru. Crno-beli su u prvom kolu Lige konferencije kao gosti savladali Anortozis rezultatom