Trener košarkaša Makabija Oded Kataš čestitao je Partizanu na pobedi (88:79) i rekao da ovo nije prvi put da se vraćaju iz velikog minusa u Areni i ovakvoj atmosferi.
Crno-beli su nadoknadili „minus 24“ iz prvog poluvremena.
„Videli smo dva potpuno različita poluvremena. Mi smo posle fenomenalnog prvog poluvremena imali očajno drugo u kom smo šutirali 0/16 za tri poena. Znali smo da se Partizan neće predati, očekivali smo da će da uzvrate u drugom poluvremenu, to je odličan tim sa mnogo kvalitetnih igrača“, rekao je Kataš na konferenciji za medije.
BONUS DOBRODOŠLICE - BRZA REGISTRACIJA
Dodao je i da je ovo težak poraz za njegov tim.
„Čestitam Partizanu, nije im prvi put da ovde, u ovoj dvorani i ovakvoj atmosferi, preokrenu i pobede. Ako želite ovde da pobedite, morate da bude fokusirani 40 minuta. Ovo je težak poraz za nas i žao mi je igrača, ali ovo je lekcija za sve nas“, zaključio je Kataš.
BONUS DOBRODOŠLICE - BRZA REGISTRACIJA
Obradović rekao šta je bilo ključno za preokret protiv Makabija!
BONUS DOBRODOŠLICE - BRZA REGISTRACIJA







