Došlo je do promene mesta održavanja utakmice regionalnog takmičenja. S obzirom na to da se igra u dvorani manjeg kapaciteta, neće da bude dodatnih ulaznica u prodaji.
Crvena zvezda utakmicu osmog kola ABA lige protiv Mornara neće da odigra u “Beogradskoj areni”. Razlog za to je zauzetost najveće srpske dvorane zbog ranije organizovane manifestacije.
Tačnije, Dino Merlin imaće koncerte 18, 19, 21. i 22. novembra.
Umesto toga, ona će svog rivala da dočeka u hali “Aleksandar Nikolić”.
Meč između pomenutih klubova je na programu u ponedeljak od 20 časova. Dodatnih ulaznica neće da bude u prodaji, a crveno-beli su na svom zvaničnom sajtu objavili raspored sedenja, koji možete da pogledate ovde.
BEKER O ZATVORSKIM DANIMA: Prve i poslednje noći nisam spavao nijedan sekund!


