Nerešeni ishod fudbalera Crvene zvezde protiv TSC-a na njihovom terenu, izazvao je burne reakcije navijača, ali i kluba.
Crveno-beli sada zaostaju šest bodova za Partizanom koji je prvi na tabeli. Za vikend dočekuju Radnik, a potom i Lajpcig u Ligi šampiona.
Letos je u klub stigao Barak Bahar, trener koji je prošle sezone crveno-bele izbacio iz Lige šampiona. Igre na pripremama i 5:0 protiv Fiorentine dali su početni optimizam, koji je brzo splasnuo zbog odluka Izraelca u izboru formacije i sve većih problema sa defanzivom.
BONUS DOBRODOŠLICE - BRZA REGISTRACIJA
Sada je pitanje vredi li klub otpuštati trenera, jer se pominje milionska svota ukoliko se Zvezda odluči za jednostrani raskid ugovora, piše Sportklub.
Naveli su da iznos znaju samo on i uprava, a da je iste visine kao godišnja plata.
BONUS DOBRODOŠLICE - BRZA REGISTRACIJA
„Delije“ su obavestile saopštenjem da su razgovarali sa trenerom i igračima nakon susreta. Prethodno su im vikali da idu u tunel nakon loše partije i remija, da ne dolaze ispred tribine.
Crvena zvezda od 18 časova u subotu dočekuje Radnik. Lajpcig će na Marakani gostovati u utorak od 21 čas.
BONUS DOBRODOŠLICE - BRZA REGISTRACIJA

SAOPŠTENJE ZVEZDE U PONOĆ: Navijači upali u svlačionicu, evo kakav je epilog!




