Kao što smo i najavljivali prethodnih dana, novi trener ekipe podgoričke Budućnosti je Aleksandar Džikić, koji će na toj poziciji naslediti Dejana Milojevića.
Prenosimo vam saopštenje crnogorskog kluba u celosti.
„Obeležio je našu najslavniju sezonu, kada smo pod njegovom trenerskom palicom pokorili ABA ligu. Stvorio je jednu kompaktnu, ratničku, fajtersku ekipu koja se podjednako borila i kod kuće i na strani. Pod njim smo postavili rekord Evrolige po broju postignutih trojki na utakmici. Celi grad ga je zavoleo kada je uzeo mikrofon i zagrmeo „Ovo nije pozorište“ u prepunoj Morači. S njim idemo u nove pohode. Aleksandar Džikić je trener Budućnost Volija! Džikić je potpisao ugovor na dvije godine. Džile, dobro došao kući!“.
BONUS DOBRODOŠLICE - BRZA REGISTRACIJA
Od kako je napustio Budućnost 2018. godine radio je samo jednu sezonu u Estudijantesu, gde je preuzeo ambiciozan projekat, ali se ipak nije dugo zadržao.











