Veliko slavlje Partizana nakon utakmice!
Fanovi beogradskog kluba dočekali su Obradovićeve momke širom otvorenih ruku nakon večerašnje pobede u derbiju, pa je nova garnitura „crno-belih stranaca“ ostala malo duže u Areni da proslavi kraj neslavne serije protiv Crvene zvezde sa popularnim „grobarima“. Dok se hala pošteno ispraznila, uz pojedine zapaljene baklje na drugim delovima tribina, košarkaši Partizana pevali su u … Nastavi sa čitanjem Veliko slavlje Partizana nakon utakmice!
Umnožite i nalepite ovaj URL u svoje Vordpresovo veb mesto kako biste ugnezdili
Umnožite i nalepite ovaj kod u svoje Vordpresovo veb mesto kako biste ugnezdili