Ubedljiva pobeda Juventusa uz dva gola Ronalda (VIDEO)

Fudbaleri Juventusa su u poslednjoj utakmici 23. kola italijanske Serije A savladali poslednjeplasirani Krotone rezultatom 3:0 (2:0) i tako prišli drugoplasiranom Milanu na tabeli na četiri boda razlike.

Nije ovde imao Krotone šta da traži, ekipa koja je poslednja na tabeli Serije A. Mreže jesu mirovale desetak minuta pre kraja, a onda na scenu stupa Kristijano Ronaldo sa dva gola u prvom poluvremenu, od kojih je jedan postigao u 38. minutu na asistenciju Sandra, a drugi u prvom minutu nadoknade vremena na asistenciju Ramzija.

Iako dileme oko pobednika nije ni bilo, tačku na ovaj meč stavio je MekKeni golom u 66. minutu za konačnih 3:0. Na golu „stare dame“ je večeras branio neprikosnoveni Đanluiđi Bufon.

Kristijano Ronaldo je sada prvi strelac lige sa postignutih 18 golova, ispred Lukakua koji je do sada 17 puta bio strelac, a iza Portugalca je i Zlatan ibrahimović sa 14 golova u mreži protivnika u Seriji A.