Ubedljiv poraz Partizana protiv Rubina iz Kazanja

Fudbaleri Partizana poraženi su na svom drugom meču u Beleku na pripremama u Turskoj, a bolja od njih bila je ekipa Rubina iz Kazanja sa ubedljivih 5:2 (3:0).

Imao je Partizan nekoliko prilika u prvom poluvremenu, ali su igrači Rubina pružili bolju partiju, što govori i rezultat. Prvi gol za rusku ekipu viđen je u 11. minutu, a strelac je bio Makarov udarcem sa ivice kaznenog prostora.

Već u 21. minutu bilo je 2:0, na asistenciju Despotovića strelac je bio Darko Jevtić, a isti igrač je zabeležio još jednu asistenciju za 3:0 i sa tim rezultatom se otišlo na odmor. Partizan je pokušavao preko Štulića i Markovića, ali nisu bili precizni.

Crno-beli nešto boljom igrom smanjuju rezultat, a Natho je bio precizan sa bele tačke u 60. minutu. Imao je Partizan priliki da smanji na gol zaostatka, ali je pogodak poništen zbog ofsajda i malo nakon toga primaju novi pogodak za, tada već veliku prednost Rubina.

U 74. minutu gol za Partizan, Lazar Pavlović je oboren u kaznenom prostoru i nakon novog penala, Sejduba Suma je bio precizan.

Ipak, na kraju je viđen još jedan jedanaesterac, ovoga puta za Rubin, a Ignjatjev je bio precizan za konačnih 2:5.