Tri stranca napustila Zenit, među njima su i Beron i Lojd!
Bili Beron, Džordan Lojd i Džordan Maki nisu više igrači ruskog Zenita. Američki legionari napuštaju klub po isteku ugovora sa statusom VTB šampiona. Beron i Lojd su u Zenit stigli iz Crvene zvezde u klub iz Sankt Peterburga. Beron je to učinio 2020. i u dresu ruskog kluba je na 115 mečeva u VTB ligi … Nastavi sa čitanjem Tri stranca napustila Zenit, među njima su i Beron i Lojd!
Umnožite i nalepite ovaj URL u svoje Vordpresovo veb mesto kako biste ugnezdili
Umnožite i nalepite ovaj kod u svoje Vordpresovo veb mesto kako biste ugnezdili