Tri penala, dva crvena i pobeda Juventusa! (VIDEO)

Fudbaleri Juventusa slavili su u derbiju 37. kola Serije A protiv ekipe Intera sa 3:2.

Prvi pogodak videli smo u 24. minutu kada je Kristijano Ronaldo pogodio sopstveni odbitak, nakon što mu je Samir Handanovič odbranio penal.Bio je to njegov 29. gol u sezoni.

A onda u 35. minutu novi penal ovoga puta na drugoj strani terena Lukaku je preuzeo ogovornost i izjednačio rezultat na 1:1.

Pred sam kraj poluvremena Juventus stiže do novog vođstva strelac Kvadrado.

Ekipa Juventusa je u 55. minutu ostala sa igrače manje, pošto je neoprezni Betankur zaradio drugi žuti karton na utakmici.

I onda u finišu meča prava drama tačnije u 83. minutu. Nakon ubačene lopte fudbalera Intera, Kijelini postiže autogol.Sudija je na početku dosudio faul nad štoperom Juventusa, ali je nakon pregledanog snimka u VAR sobi utvrđeno da prekršaja nije bilo.

Samo pet minuta kasnije videli smo opet jedanesterac glupost su napravili fudbaleri Intera tačnije Ivan Perišić, koji je skrivio penal, a bez problema ga je realizovao Huan Kvadrado za konačnih 3:2. Do kraja meča videli smo još jedan crveni karton koji je dobio Marselo Brozović.