Totenhemu prijao Murinjov otkaz! (VIDEO)

Puno se toga izdešavalo u Totenhemu u poslednja dva dana. Ulazak, pa izlazak iz Superlige, a između toga i otkaz Žozeu Murinju. Novi trener, koji je tu privremeno Rajan Mejson, debitovao je pobedom nad Sautemptonom sa 2:1 (0:1) nakon preokreta.

Sve što se dešavalo prethodnih dana je vidno ostavilo traga na igračima londonskog tima. Gosti su poveli na isteku pola sata fudbala. Posle kornera Vord-Prausa, odlično je reagovao Ings i vrlo preciznim udarcem glavom pogodio mrežu.

Domaćin se trgao u nastavku i u 60. minutu izjednačio. Strelac je bio Geret Bejl koji je odbijenu loptu zakucao u mrežu.

Totenhemu je dosuđen penal u 90. minutu, a u odsustvu povređenog kapitena Harija Kejna koji izvodi uvek jedanaesterce, vrlo siguran sa 11 metara bio je Son, i tako doneo važnu pobedu za samopouzdanje Totenhema.