Fudbaleri Torina remizirali su na domaćem terenu sa ekipom Monce rezultatom 1:1 u okviru 34. kola italijanske Serije A.
Domaćin je prikazao bolju igru u prvom poluvremenu, uspeo je čak i da postigne pogodak, ali je gol Mirančuka poništen zbog igre rukom posle pregledanog VAR snimka.
Nagrada za dobru igru “bikova” usledila je odmah na početku drugog poluvremena.
Posle dodavanja Vlašića, Antonio Sanabrija je uspeo da promeša odbranu rivala i da pogodi sa ivice kaznenog prostora.
Krenula je Monca na sve ili ništa, u igru su ušli Petanja i Kaprari, a upravo su njih dvojica i donela bod ekipi Roberta Paladina.
Igrao se 86. minut kada je Petanja dodao loptu do Kaprarija koji je sjajnim udarcem savladao do tada veoma dobrog Vanju Milinkovića Savića.
Osim golmana reprezentacije Srbije, na Torino nastupio je još jedan reprezentativac Srbije Ivan Ilić
Monca je ovim remijem stigla do devete pozicije na tabeli sa 46 bodova koliko ima i Torino na 10. poziciji na tabeli.
⚖️ Dos golazos y un punto para cada uno #TorinoMonza 1️⃣-1️⃣ pic.twitter.com/2kP6LBDsLi
— Lega Serie A (@SerieA_ES) May 7, 2023
LIGA 1: Monako savladao Anže i nastavio da sanja Ligu šampiona!