Brzonogi krilni napadač koji se pamti po neverovatnim sprintevima i akrobacijama, Geret Bejl, trenutno je na pozajmici u Totenhemu, ali je izvesno da će se vratiti u Real Madrid na kraju sezone.
Madriđani ne računaju ozbiljno na njega, pa bi posle Evropskog prvenstva mogao da se penzioniše ukoliko ne nađe odgovarajući klub za koji će pružati svoj maksimum!?
Bejl ne želi da se odrekne preostalog dela ugovora u Realu, vrednog oko 60 miliona evra po sezoni do narednog leta 2022.
Španski mediji tvrde da je Bejl odavno izgubio interes za fudbalom i da ga motiviše samo nastup za reprezentaciju na Evropskom prvenstvu.
Gareth Bale 'will return to Real Madrid this summer and RETIRE next year', claim new reports in Spain https://t.co/Zc2Vvyw4by
— MailOnline Sport (@MailSport) May 21, 2021
Velšanin je u tekućoj sezoni postigao 14 golova i imao tri asistencije na 33 odigrane utakmice za Totenhem.
Tvoja reakcija na ovu vest?
+1
+1
+1
+1
+1
+1