Siti nastavlja pohod ka tituli! (VIDEO)

Fudbaleri Mančester sitija savladali su Fulam u Londonu rezultatom 3:0 u okviru poslednjeg meča dana 28. kola engleske Premijer lige.

„Građani“ su opravdali ulogu favorita, imali su u prvom poluvremenu dve dobre prilike preko Toresa i Silve, ali je Fulam uspeo da sačuva mrežu u prvom delu meča, dok je u nastavku usledio nalet igrača Sitija.

Odmah na startu drugog poluvremena ekipa Pepa Gvardiole je stigla do vođstva. Džon Stons je posle centaršuta Kansela sa leve strane savladao golmana Areolu.

U razmaku od samo četiri minuta, Siti je postigao još dva gola.

U 56. minutu Gabrijel Žezus je iskoristio veliku grešku u odbrani Fulama, a četiri minuta kasnije Serhio Aguero je postavio konačan rezultat sa bele tačke.

Reprezentativac Srbije Aleksandar Mitrović ušao je u igru u 63. minutu, ali nije uspeo da meč uvede u nešto neizvesniju završnicu.

Mančester Siti saa ima ubedljivo prednost u odnosu na Junajted od čak 17 bodova, ali i dve utakmice više.