Sevilja savladala Slepe miševe, Espanjolu minimalac dovoljan protiv Alavesa! (VIDEO)

Sevilja je pobedila kao domaćin Valensiju sa 3:1, dok je Espanjol pred svojim navijačima bio bolji od Alavesa 1:0 u utakmicama šestog kola Primere igranim u sredu.

Meč u Sevilji obeležilo je čak 46 prekršaja?! Brojka kakva se retko sreće čak i najvatrenijim sudarima Reala i Barselone. Sva četiri pogotka postignuta su posle 20 i kusur minuta igre, a onda je krenula “tuča” pored koje je teško bilo videti nešto od pravog fudbala. Sve praćeno sa osam žutih kartona…

Utakmica na stadionu „Ramon Sančez Pishuan“ počela je furiozno od strane domaćih fudbalera. Sevilja je već u 22. minutu vodila sa 3:0!

Posebno će se pamtiti autogol koji je u 15. minutu pripisan defanzivcu Valensije Toniju Latu, ali je to bila izuzetno loša procena golmana gostiju Gruzijca Mamardašvilija.

Prethodno je domaći tim poveo golom Papua Gomeza u trećem minutu, da bi u 22. Rafa Mir doneo nedostižnu prednost Sevilji. Ugo Duro je u 31. minutu postigao samo utešni gol za Slepe miševe iz Valensije.

U drugom meču koji je igran od 19:00 Espanjol je kao domaćin savladao Alaves sa 1:0. Strelac jedinog gola na meču bio je Raul de Tomas u 54. minutu iz penala.