SENZACIJA: Šerif pobedio Real u sred Madrida! (VIDEO)

Kakva noć za Šerif iz Tiraspolja! Maleni klub je pobedio veliki Real Madrid rezultatom 1:2 i tako napravio možda i najveću senzaciju ikada u Ligi šampiona!

Moldavska ekipa je šokirala sve akcijom u 25. minutu koju je Uzbekistanac Jasur Jakšibaev krunisao golom posle udarca glavom.

Morao je Real da krene na sve ili ništa, Šerif je izdržao sve do 65. minuta kada je dosuđen penal za domaću ekipu. Siguran sa bele tačke bio je Karim Benzema.

Ušao je i Luka Jović odmah nakon toga, ali bez obzira na to gosti su stigli do gola u 72. minutu koji je ipak poništen zbog ofsajda.

Srbin je dobio žuti karton, nakon toga imao i sjajnu priliku posle centaršuta Rodriga, ali je odbrana reagovala i umirila njegov udarac.

A onda, kazna u 89. minutu kada je Sebastijen Til fantastičnim udarcem savladao Kurtou i priredio jednu od najvećih senzacija u Ligi šampiona.

Izdržao je do kraja meča hrabri Šerif i tako nastavio da piše nove stranice svoje bajke posle eliminacije Crvene zvezde i Dinama, te trijumfa nad Šahtjorom u prvom kolu grupne faze.