Selektor Severne Makedonije dao dirljivu izjavu nakon pobede nad Nemačkom!

Selektor Severne Makedonije Igor Angelovski, blistao je od sreće posle senzacionalnog trijumfa nad Nemačkom u Duizburgu.

Sinoć smo imali prilike da prisustvujemo spektaklu kakav se retko viđa. Severna Makedonija je savladala u gostima Nemašku reprezentaciju rezultatom 1:2 (0:1).

Goran Pandev ih je doveo u vođstvo u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena, zatim je Ilkaj Gundoan izjednačio iz penala u 63 minutu, da bi Eljif Elmas pogodio za pobedu u 85. minutu.

„Šta da vam kažem. Ne mogu, od emocija, od sreće. Učinili smo Makedonce ponosnim i srećnim. Ovo je kao plasman na Evropsko prvenstvo„, rekao je Angelovski, a potom se osvrnuo na dešavanja pre utakmice:

„Supruga mi je ležala u bolnici, imala je simptome COVID 19, ali sam ja došao ovde sa momcima jer su mi obećali da će slaviti. Hvala svima. Šta više da kažem, jedino da zaplačem.“

Severna Makedonija je druga u svojoj grupi sa šest bodova, koliko ima i trećeplasirana Nemačka. Neočekivani lider grupe je Jermenija sa svih devet.