Sautgejt nakon poraza: „Malo je nedostajalo da osvojimo pehar“!

Selektor fudbalera Engleske Geret Sautgejt rekao je posle poraza u finalu Evropskog prvenstva (1:2) da je Španija najbolji tim na turniru i dodao da je ponosan na njegove igrače za sve što su pokazali u Nemačkoj. „Mislim da je Španija najbolja ekipa na turniru. Nismo dovoljno dobro kontrolisali loptu, ali smo bili u igri sve … Nastavi sa čitanjem Sautgejt nakon poraza: „Malo je nedostajalo da osvojimo pehar“!