Kristijano Ronaldo u opremi Real Madrida trenirao je danas u trening kampu kraljevskog kluba “Valdebebas”.
Sama njegova fotografija kako trenira i koristi teretanu modernog trening kampa je bila svetska vest iako je reč samo o dobrim relacijama dve strane.
Naime, Ronaldo je dobio dozvolu bivšeg kluba da dok ne pronađe novi angažman trenira u Realu i koristi sve pogodnosti “Valdebebasa”. O povratku u klub nema ni govora.
Ronaldo na stolu ima ugovor Al Nasra iz Saudijske Arabije na dve i po sezone u vrednosti 100 plus 100 miliona evra godišnje. Polovina ide kroz profi ugovor, druga kroz marketing. Iako je “Marka” objavila da je Ronaldo potpisao predugovor od 1. januara 2023. godine sa Al Nasrom, ubrzo su stigli demanti od strane njegovih zastupnika, mada ne i od samo Kristijana.
Dobro se zna da Potugalac nije odustao od igranja u nekoj od Top pet liga, Čelsi i Pari sen Žermen su se pominjali kao moguće destinacije, ali za daleko manje novca nego što nude Saudijci.
Cristiano Ronaldo has trained at Real Madrid sporting center Valdebebas in the last hours — on a separated pitch 🚨⚪️ #Ronaldo
As revealed by @relevo/@hugocerezo, Cristiano’s just working there to keep his form thanks to great relationship with the club, waiting for new chapter. pic.twitter.com/mrbFneIPkt
— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) December 14, 2022