Reprezentacija Srbije otputovala u Beč!
Fudbaleri Srbije danas su otputovali u Beč. gde ih sutra oečkuje duel sa Austrijom. Tim Dragana Stojkovića juče je odradio poslednji trening u Pazovi, a sutra od 20.45 časova igraju protiv selekcije Austrije u okviru priprema za Evropsko prvenstvo. Gotovo ceo tim je na okupu, a podsetimo, juče je i obelodanjena informacija da je Dušan … Nastavi sa čitanjem Reprezentacija Srbije otputovala u Beč!
Umnožite i nalepite ovaj URL u svoje Vordpresovo veb mesto kako biste ugnezdili
Umnožite i nalepite ovaj kod u svoje Vordpresovo veb mesto kako biste ugnezdili