Vaterpolisti Srbije u polufinalu Olimpijskih igara igraju protiv Španije, a FIlip Filipović je posebno motivisan pred ovajd uel
Nakon pobede nad Italijom i plasmana u polufinale, naš ponajbolji vaterpolista Filip Filipović je imao jaku poruku za sve navijače u Srbiji.
“Prvo da čestitam našim damama, odbojkašicama i košarkašicama. Svaka im čast. Nije ovo bio dan Italijana. Pobedili smo i čestitam ekipi. Bilo je nekih sumnji u nas. Ali znamo zbog čega smo trenirali, zbog čega smo došli i spremili se da odigramo četvrtfinale na najbolji način bez obzira ko nam je protivnik. Ne čekaju sada Španci nas, mi čekamo njih, dosta toga se skupilo. Vreme je”, rekao je Filipović.
Utakmica se igra u petak od 12.50 časova, a sigurno da posle ovih Filipovih reči veći motiv nije potreban. Momci su spremni da zagrizu za finale, a mi smo tu da ih podržimo.
Tvoja reakcija na ovu vest?
+1
+1
+1
+1
+1
+1